19 sierpnia 2016

Świece zapachowe Bispol i mój powrót


Witajcie

Na samym początku chciałabym Was moje drogie przeprosić że tak długo mnie nie było ,ale jestem żyję... ostatnie wydarzenia w moim życiu sprawiły że niestety ale musiałam porzucić mojego ukochanego bloga ,ale od teraz już będę na bieżąco  mam nadzieję że nie wszyscy o mnie już zapomnieli i będą równe wytrwale do mnie zaglądać. Nie przedłużając przygotowałam dla Was wpis o świecach firmy Bispol już kiedyś opisywałam Wam świecę o której możecie poczytać Tutaj na stronie firmy znajdziecie przeróżne świece zapachowe które naprawdę mają swój urok szczególnie trójkolorowe . 
 Jeżeli o mnie chodzi to bardzo polubiłam świece firmy  Bispol lubię czasami zapalić sobie świecę i poczuć jej przyjemną woń ,czas palenia takiej świeczki jest zgodny z opisem producenta jest to 4 godziny uważam że to i tak długo jak na takiego maluszka :) 
Świece znajdujące się na zdjęciach to następujące zapachy:
-  lawenda
- róża- rabarbar
- złoty dotyk
-  miejskie światła 


Malutkie podgrzewacze mają bardzo przyjemny aromat ,na pewno przypadną do gustu osobom które nie lubią ostrego zapachu świece  Bispol przyjemy ale delikatny zapach,nie duszący i co najważniejsze nie dymią więc nie musimy się martwić że w pomieszczeniu zrobi nam się sio . Świece tzw. podgrzewacze otrzymujemy w kartonikach ,pakowanych po 6 sztuk cena takiego opakowania wynosi ok 3 zł.