16 maja 2016

Trójkolorowa świeca Bispol

Witajcie
Kochani na początku mojego wpisu mm do Was mała prośbę jeżeli docierają do Was moje posty dajcie proszę mi znać ponieważ nie wiem czy nie jesteście zainteresowani ,czy po prostu znowu coś napykałam w ustawieniach,jak ostatnim razem że nikt nie mógł komentować ,a później dziwiłam się dlaczego niema żadnego odzewu na własne życzenie. 
Na tym kończę marudzenie ,dzisiaj przychodzę do Was ze świecą w ostatnim czasie miałam parę do wypróbowania od firmy Bispol firma ta zajmuje się sprzedażą świec zwykłych,zapachowych,zniczy i wkładów.
Ja natomiast pokarzę Wam dzisiaj świecę zapachową w szkle trójkolorową,o zapachu owoców leśnych.


Nie wiem jak Wy ale ja uwielbiam świece ,w sklepach znajdziemy ich różne rodzaje ,kształty i zapachy są te które pachną obłędnie i te które niczym nie przypominają zapachu z opakowania.
Świeca znajduje się w kwadratowym szkle przez które widać warstwy i odcienie świecy które bardzo fajne się prezentują a zarazem ją wyróżniają od zwykłej świeczki.Zapach jest bardzo dobrze wyczuwalny ,zapalając ją nawet na krótko wyczuwamy idealnie jej zapach . którym możemy przez dłuższy czas się cieszyć .Firma Bispol posiada ogromny wybór świec zapachowy w różnych wersjach zapachowy więc każdy znajdzie na pewno swój ulubiony zapach . A teraz mam pytanie czy byli by chętni na pachnące rozdanie ze świecami ? jeżeli tak to dajcie znać w komentarzach.
A tym czasem zapraszam Was do odwiedzenia strony Bispol gdzie znajdziecie przeróżne świece.