4 stycznia 2016

Gruboziarnista sól do kąpieli z ekstraktem z bursztynu


Witajcie :)
Jak tam po sylwestrze kto w tym roku z Was poszalał trochę? ale na szczęście już po świętach i czas wrócić do rzeczywistości i codziennych obowiązków żony i matki....
Tak myślę żeby zorganizować dla Was jakieś rozdanie czy byli by jacyś chętni? ręka do góry. Dzisiaj przedstawię Wam grubo ziarnistą sól do kąpieli która fajnie urozmaica rozgrzewającą kąpiel w takie mroźne dni .


Sól energizująca z ekstraktem z bursztynu
Bursztyn to idealne połączenie kryształów soli z luksusowym ekstraktem z bursztynu. Bogactwo składników mineralnych zawartych w soli pochodzącej z naturalnych złóż zapewnia pielęgnację. Bogaty w mikroelementy ekstrakt z bursztynu działa wzmacniająco na skórę,chroni ją i zmniejsza skłonność do podrażnień. Dzięki temu skóra staje się gładsza odzyskuje witalność i ładniejszy koloryt. 

Sól jest dostępna w Biedronce i kosztuje ok 4 zł więc warto dla takiej ceny ją wypróbować chociażby po to aby zaspokoić swoją ciekawość. Ma bardzo przyjemny zapach, jedna zakrętka spokojnie wystarcza nam na kąpiel,sól się nie peni natomiast barwi wodę na żółto lepiej nie będę Wam pisać z czym mi się to skojarzyło za pierwszym razem... ;) 
Sól daje fajny efekt nawilżenia skóry,w Biedronce znajdziecie także inne zapachy .