23 maja 2015

Pomysł na prezent- "DZIEŃ MATKI"


Jak każdy pewnie wie "Dzień Matki" zbliża się wielkimi krokami,każdy z Was ma pewnie pomysł czym obdarować swoją mamę w tym szczególnym dla niej dniu. Ja dzisiaj chciałam Wam pokazać moją propozycję ba dzień mamy a będą nią kwiaty od firmy naturalCHIC która w swojej ofercie ma duży wybór pięknych kwiatów zarówno takich do bukietu jak i w doniczce.

Trochę informacji o firmie:
Z marką naturalCHIC współpracują niezwykli ludzie, pasjonaci w zakresie stylizacji, mody, zapachów, architekci wnętrz, artyści – wszystkich łączy jedna cecha – zamiłowanie do natury i elegancji.
To, co nas zachwyca w naturze to jej prostota a jednocześnie niezwykłe bogactwo kolorów, faktur i zapachów…wyszukane i wyrafinowane połączenia tkanin, emocji, barw.
Aby otaczać się pięknymi przedmiotami wystarczy odrobina inwencji, kreacji i można wyczarować niezwykłe ozdoby z elementów wydawałoby się już niezdatnych do użytku.Chcemy Wam pokazać, że nawet w szarym kartonie można dostrzec urodę i nadać mu „drugie życie”, że najprostsze połączenia kolorystyczne mogą stanowić bazę do subtelnej elegancji i w końcu, że zapachem, pięknym bukietem w wazonie możemy sobie sami kreować nastrój i pozytywne nastawienie. 

Na zdjęciu macie różową Hortensję ale w sklepie znajdziecie przeróżne wspaniałe kwiaty( Tulipany,Gerbery,Ostyki,Róże,Lewkonie.Goździki ) które zachwycą na pewno nie jedną mamę .


Nie wiem jak wy ale ja uwielbiam kwiaty doniczkowe które kwitną ,a jeszcze jak do tego pachną to już wogóle jest poezja .Zapraszam Was na stronę firmy klikajcie w baner

Firma bardzo szybko dostarcza kwiaty więc na pewno zdążycie się wyrobić do 26 maja.
A Wy jakie macie pomysły na prezent?