27 maja 2015

Pomocnicy w sprzątaniu produkty Tytan poraz II ( kontynuacja współpracy )

Dzisiaj przygotowałam dla Was kochane po raz drugi recenzję środków czystości firmy Tytan,tym razem są to trochę inne środki niż poprzednim razem zapraszam do lektury.

Tytan Anty-tłuszcz 

Tytan anty-tłuszcz dedykowany jest do usuwania wszelkich zatłuszczonych powierzchni. 
Formuła produktu oraz dwufazowy rozpylacz pozwala na usunięcie nawet starych zaschniętych tłustych zabrudzeń. Preparat doskonale czyści blaty kuchenne,kuchenki,szafy ,krzesła,zlewozmywaki,grille.
Moja opinia:
Bardzo byłam ciekawa jak sprawdzi się ten płyn ponieważ nie zawsze udaje nam się wszystko dokładnie domyć płynem do naczyń i ciepłą wodą ,a w kuchni szafki i kuchenka niestety zachodzą tłuszczem i szorowanie jest nie uniknione. Płyn anty-tłuszcz ułatwia nam to zadanie wystarczy spryskać nim szafki odczekać chwilę i wytrzeć dokładnie ścierką . Ten płyn będzie częstym "gościem" przy sprzątaniu.

Płyn do mycia łazienki kamień-rdza

Płyn do mycia łazienek kamień-rdza skutecznie usuwa osady z kamienia,rdzy,mydła,zacieki,tłuste plamy i inne zabrudzenia,stal nierdzewną (zlewozmywaki kuchenne) glazury,umywalki,wanny, (kabiny prysznicowe) armatury łazienkowej i inne.
Moja opinia:
Płyn do mycia łazienki kamień-rdza nadaje się zarówno do czyszczenia umywalki ,wanny jak i również glazury. U mnie w łazience przydał się do umycia glazury bez problemu radzi sobie z zaciekami które powsają od unoszącej się pary na glazurze wystarczy porządnie spsikać odczekać chwilę i porządnie wytrzeć ściereczką. Później,możemy się już tylko cieszyć lśniącą łazienką.

Proszek do czyszczenia z aktywnym chlorem

Proszek przeznaczony jest do czyszczenia powierzchni porcelanowych ,emaliowanych ,garnków,patelni,zlewów i innych urządzeń sanitarnych.
Moja opinia:
Jak każda z Was ròwnież używa w kuchni takich proszków do czyszczenia w kuchni,ten proszek m mały bonus w postaci chloru który znacznie ułatwia nam czyszczenie idealnie nadaje się do czyszczenia garnków i zlewów.

Płyn do Wc

Płyn do mycia wc który ze względu na swoje właściwości bakteribójcze doskonale czyści i dezynfekuje muszle ustępowe,pisuary,umywalki oraz inne urządzenia sanitarne.

Moja opinia:
Płyn bez problemu czyści muszlę,usuwa osad i nieprzyjemny zapach. Gęsta konsystencja sprawia że nie ścieka ,co ułatwia nam czyszczenia ,jest bakteriobójczy i znacznie ułatwia nam czyszczenie WC które do najprzyjemniejszych nie należy :).

Zapraszam Was także na stronę producenta Tytan
oraz Fan Page