31 marca 2015

Waniliowy krem-maska do rąk i paznokci

Witajcie
Dzisiaj będzie mowa o kosmetyku który powinien być w każdej torebce bądź kosmetyczce kobiety a mianowicie.... krem do rąk.
Krem do rąk pełni bardzo ważną rolę dla naszych dłoni, ponieważ skórka na dłoniach najczęściej się wysusza ,i najszybciej starzeje a chyba nikt z nas nie chce mieć wysuszonej i pomarszczonej skóry na dłoniach ,dzisiaj napiszę Wam kochane o pewny kremie... 
Kremik ren pochodzi od firmy Eveline Cosmetics

 WANILIOWY KREM-MASKA DO RĄK I PAZNOKCI
MASŁO SHEA


INFORMACJE OD PRODUCENTA:
Krem-maska do rąk i paznokci intensywnie regeneruje i zapewnia długotrwałe nawilżenie nawet najbardziej suchej skórze dłoni.
RATIVE COMPLEX TM odżywia dłonie sprawiając ,że stają się one aksamitne ,gładkie oraz wzmacnia paznokcie. Chroni wrażliwą skórę przed działaniem czynników zewnętrznych . Regularne stosowanie zapobiega przedwczesnemu starzeniu skóry dłoni.
ARGAN REGENERATIVE COMPLEX TM unikalny komplex regenerujący który natychmiast przynosi ulgę suchej skórze. Zawiera olejek arganowy ,masło shea,kompleks witamin A+E+F D-panthenol,alantoinę,olejek z kiełków pszenicy i naturalną betainę.
MOJA OPINIA:

Krem znajduje się w poręcznym lecz standardowym opakowaniu jak dla kremów do rąk z zamknięciem tzw. "klik" o pojemności 50ml. Opakowanie ma przyjemną dla oka szatę graficzną. Z wyglądu to będzie tyle.... bo przecież nie chodzi nam o opakowanie tylko o krem :)
Krem jest koloru żółtego ale po rozsmarowaniu na skórze staje się przezroczysty,jeżeli chodzi o jego konsystencję to jest w miarę gęsta ale nie przeszkadza to szybkiemu wchłanianiu. Skóra dłoni po zastosowaniu tego kremu jest miękka i delikatna a do tego pięknie pachnie wanilią ,a zapach długo się utrzymuje na skórze .
Krem jest dobry jeżeli chodzi o jego działanie i nawilżenie ,chociaż nie powiem że nawilżenie mogło by utrzymywać się dłużej wtedy byłabym zadowolona w 100%,ale widocznie nie można mieć wszystkiego na raz .