25 grudnia 2014

Naturalne soki na Dzień Dobry


Witajcie moje drogie.
W ostatnim czasie otrzymałam wiadomość z propozycją przetestowania soków,a ponieważ moje dzieci uwielbiają soki zgodziłam się :)  otrzymałam trzy smaki


                                        JABŁKO-GUJAWA
                                               ANANAS
                                    MARCHEW JABŁKO

TROCHĘ INFORMACJI O FIRMIE:

 Firma Quick Fresh rozpoczęła swoją działalność w 2012 roku. Jest ona właścicielem marki Dzień Dobry. Fundamentem a zarazem największym potencjałem firmy jest bogate oraz wieloletnie doświadczenie w przemyśle spożywczym całego zespołu pracowników. Dzięki temu firma rozwija się w szybkim tempie i wciąż udoskonala swoje produkty, co przekłada się na ich dobrą jakość. Doskonałe produkty natomiast sprawiają, iż wzrasta zadowolenie naszych klientów, a to stanowi priorytet firmy. 

Do produkcji naszych soków wykorzystujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane owoce i warzywa pochodzące od sprawdzonych dostawców, stosujących Dobrą Praktykę Rolniczą. Marka Dzień Dobry zajmuje się produkcją soków 100%, która odbywa się w nowoczesnym parku maszynowym z zachowaniem wdrożonych w zakładzie zasad GHP/GMP oraz zgodnie z systemem HACCP. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumenta stworzyliśmy bogatą ofertę naturalnie smacznych soków jednodniowych oraz pasteryzowanych m. in.: jednodniowy sok marchewkowy, jednodniowy sok marchewkowo-selerowy, sok z kiszonej kapusty, buraczkowy, mętny sok jabłkowy, jabłkowo-buraczkowy, jabłko-granat, jabłkowo-żurawinowy, pomarańczowy oraz sok borówkowo-jabłkowy. 

Następujące soki prezettują się tak:
JABŁKO-MARCHEW


ANANAS


JABŁKO-GUJAWA


Moja opinia:

Soki znajdują się w szklanych buteleczkach, pojemność 250ml 
Na każdej butelce znajdziemy etykietkę z dokładnym opisem soku.
Możemy być pewni że te soki są w 100% naturalne, bez ulebszaczy a to w dzisiejszych czasach bardzo się ceni. Na dnie każdej butelki znajduje się naturalny osad którego nie powinniśmy się bać :) to cakiem naturalny,równie dobrze jak byśmy wrzucili jabłko do sokowirówki i przelali sok do butelki to też będzie osad ,więc to dobry znak :). Od chwili otrzymania soków bardzo zaciekawił mnie smak JABŁKO-GUJAWA więc on poszedł do testów jako pierwszy ,o okazał się bardzo zmaczny ,potwierdziły to moje dzieci:).

A Was moje drogie zapraszam na stronę producenta.