Strony

29 grudnia 2014

Cukiereczki z Krainy Słodkości

Dzisiaj przychodzę do Was z słodkościami jakie otrzymałam w ramach współpracy z firmą Kraina Słodkości gdzie znajdziecie cudowne słodycze ,i co najwarzniejsze ręcznie robione.


do testów otrzymałam:
ręcznie robiony lizak-smak malina i 
cukierki -smak porzeczkaTrochę informacji o firmie:
W naszej manufakturze robimy słodycze z sercem i pasją !
Sklep jest miejscem gdzie każdy ,kto kocha słodycze znajdzie coś dla siebie.Cukierki i żelki o różnych kształtach i smakach wykonywane są w całości ręcznie według opracowanych przez nas receptur. Do ich produkcji stosowane są naturalne surowce. Na przykład do barwienia słodyczy stosowane są wyciągi z warzyw i owoców.


Na stronie znajdziemy wiele wspaniałych ręcznie robionych słodkości między innymi takie jak: lizaki,cukierki,żelki a nawet czekolada,dosłownie raj dla łasuchów :)

Moja opinia:
Zacznę może od tego że słodycze te wyglądają zjawiskowo dopracowane w każdym szczególe ,a do tgo ładnie zapakowane czego więcej można wymagać ? chyba już tylko dobrego smaku a i tutaj nie można nić im zarzucić bo są naprawdę bardzo smaczne.
Cukierki mają wyraźny smak ,moje są o smaku porzeczki ,i co jest ważne w cukierkach? nie są za słodkie! . Mogę wam z całego serca polecić te słodkości bo są smacznie i nie zawierają chemii po prostu cud ,miód ,malina :)
Zapraszam Was także na stronę producenta: Kraina Słodkości 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz