25 listopada 2014

Paletka cieni JOKO bez parabenów

Witajcie 
Dzisiaj przychodzę do Was z paletką cieni firmy JOKO są to moje pierwsze cienie z tej firmy ,i powiem Wam szczerze że jestem pod dużym wrażeniem.Niema to jak idealnie pomalowanie oko :),jak widzicie na zdjęciach zawitała do nas zima na troch bo niestety śnieg już stopniał. Paletkę otzymałam jakiś czas temu od sklepu  Epiękna24h w ramach współpracy .
Paletka jest zamknięta w eleganckim,metalowym opakowaniu ,które jest odporne na zarysowania ,więc nie musimy się martwić że opakowanie zbyt szybko nam się zniszczy ,i tutaj duży plus dla firmy za solidne opakowanie.Napisy na opakowaniu nie ścierają się!


W środku paletki znajduje się duże lusterko które ułatwia nam malowanie,nie wiem jak Wy ale ja nie znoszę jak w paletkach jest malutkie lustereczko ,które zamiast nam pomagać to raczej utrudnia 


Cienie mają kremową konsystencję ,o bardzo dobrą pigmentację,i dobrze się rozcierają na powiece. Formuła cieni prasowanych została ulepszona i oczyszczona z parabenów,dzięki nowej formule cienie mają właściwości pielęgnacyne,i na pewno dłużej trzymają się nam na powiece .


W najbliższy czasie postaram się zrobić jakiś makijaż z wykorzystaniem tej paletki ,jak już będzie gotowy to na pewno się nim z Wami podzielę :) a Was moje drogie zapraszam do sklepu znajdziecie tam różne kosmetyki i nie tylko :)<