12 listopada 2014

Cała prawda o szklanych pilnikach do paznokci

Dzisiaj napiszę parę słów o szklanych pilnikach, dzięki uprzejmości  firmy Desinggassware By mont bleu miałam możliwość przetestować 2 szklane pilniki do paznokci jeden zdobiony kryształkami Sworovskiego a drugi w wersji mini.Pilniczki wykonane są z hartowanego szkła czeskiego,bez względu na to czy są one mały czy duże będą nam bardzo długo służyć ( tak zapewnia nas producent) a jak to będzie to zależy od nas i naszego użydkowania . Pilniczek w wersji mini idealnie pasuje do torebki ,każdy pilniczek posiada pokrowiec więc nie musimy się martwić że podczas noszenia go w torebce porysujemy nim np. wyświetlacz telefonu.

Podczas piłowania szklanym pilnikiem nie tworzą się zadziory, nie rozdwaja .Pilniki są naprawdę wytrzymałe ,wiem bo to niechcący sprawdziłam jeden z nich spadł mi niechcący na podłogę i o dziwo nie zbił się. To zaleta hartowanego szkła.Pilniczki są ostre jak widzicie na zdjęciu ,właśnie dlatego posiadają pokrowce,bo gdyby taki pilniczek wrzucić do torebki bez pokrowca to potem mogłybyśmy mieć nie fajną niespodziankę.
Pilniki kryształowe z zdobione kryształkami Swarovskiego są fajnym pomysłem na prezent, ładnie wyglądają są eleganckie a przy okazji zawsze kobiecie się przydadzą. Pilniki te posiadają certyfikat bezpieczeństwa zdrowotnego. Jeżeli macie ochotę kochane pooglądać ,zajrzyjcie na stronę producenta, znajdziecie tam przeróżne szklane pilniki w różnych wzorach i kolorach. 
( zanim zaczniecie piłować paznokcie szklanym pilnimiem,polecam uprzednio go namoczyć wtedy będzie Wam się piłować o wiele przyjemniej :) )