25 października 2014

Szampon regenerujący do włosów przetłuszczających się Fresco Cream


Witajcie kochane :)
Tak jak wczoraj obiecałam ,dzisiaj recenzja szamponu od firmy 
ALAN JEY z którą udało  mi się ostatnio nawiązać współpracę .

Trochę informacji o firmie:
Firma zajmuje się sprzedażą artykułów fryzjersko-kosmetycznych na terenie kraju. Działamy na zasadzie bezpośredniej sprzedaży ,poprzez przedstawicieli handlowych,w salonach fryzjersko kosmetycznych. Nasza oferta to profesjonalna chemia fryzjersko-kosmetyczna oraz sprzęt i wyposażenie salonów kosmetyczno-fryzjerskich znanych Polskich i zagranicznych marek.


Informacje od producenta:

Szampon regenerujący do włosów przetłuszczających się Fresco Cream (250ml)
Skład szamponu dla włosów przetłuszczających się to głównie ekstrakty roślinne ,z pokrzywy ,mniszka lekarskiego ,szałwii czy rozmarynu  ( zwalczające także wypadanie włosów) . Dla skutecznego leczenia nadmiernego przetłuszczenia zawiera wyciąg z malwy ,lipy i rumianku . Szampon odświeża i pobudza ,daje siłę i witalność ,ułatwia ich odrost. Idealny do częstego stosowania,np. podczas uprawiania sportu ,wymagającego częstego mycia włosów.
Szampon skutecznie usuwa pozostałości chloru po basenie lub soli po kąpieli morskiej.


Skład:                                           Konsystencja:
Szampon nie jest za rzadki ,dzięki temu przy wylewaniu go na dłoń nie przelewa nam się przez palce. Bardzo dobrze się pieni dzięki czemu niewielka ilość pozwala nam umyć i zapienić dobrze włosy.Moja opinia:
Początek przygody z tym szamponem był naprawdę zaskakujący ,po otworzeniu go poczułam przyjemny jakby miętowy zapach. I chociaż nie przepadam za miętowymi zapachami ten naprawdę przypadł mi do gustu,porostu ma w sobie to coś...
Szampon rzeczywiście zmniejsza przetłuszczenie włosów,tak jak obiecuję producent. W moim przypadku było to duże zaskoczenie ,ponieważ przy innych szamponach, a było ich naprawdę wiele,na drugi dzień po umyciu włosów wieczorem były one już lekko przetłuszczone. A tu proszę taka miła niespodzianka, i zaskoczenie ,bo na początku nie byłam za bardzo to tego przekonana. Szampon nie obciąża włosów i zwiększa ich objętość.
zapraszam Was na ich stronę :