10 lipca 2014

Sylikonowy cedzak recenzja

Witajcie:)
Dzisiaj przychodzę do was z recenzją silikonowego cedzaka od firmy Galicja przetestowałam najpierw, ten produkt ponieważ wiem że niektórych z Was bardzo zaciekawił  :)
Trochę informacji o firmie :

Firma Galicja jest jedną  wiodących firm ,działających w dynamicznie rozwijającej się branży gospodarstwa domowego na rynku polskim . Stawia sobie za cel kompleksowe zaopatrywanie klientów ,w produkty z następujących kategorii: artykuły z tworzyw sztucznych, szkła,metalu,drewna.
 Informacje od producenta:

Cedzak sylikonowy składany to praktyczny produkt w każdej kuchni . Doskonale nadaje się do odcedzanie wszelkiego rodzaju produktów z nadmiaru wody . Elastyczny i trwały cedzak po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca, i bez problemu schowamy do w szufladzie. Łatwo go utrzymać w czystości, nadaje się do mycia w zmywarce. Sylikon jest odporny na temperatury od -40 stopni Celsjusza do + 230 stopni Celsjusza. 
 Idealnie nadaje się do odcedzania owoców Dzięki specjalnie ukształtowanym brzegom ,cedzak nie wymyka nam się z rąk.

Moja opinia:

Zacznę może od tego że bardzo polubiłam ten cedzak głównie za to że jest składany, i śmiało mogę go włożyć do szuflady !. Przetestowałam go porządnie ,przetrwał odcedzanie owoców jak i klusków, moja córa nawet udawała że to jej czapka :) więc i jej przypadł do gustu. W sklepie możecie kupić go w różnych kolorach Wymiary:
średnica 20,5 cm
dł./szerokość 26x20,5 cm
wysokość2 cm/ po rozł. 9,5 cm
waga 190 g


Zapraszam was moje drogie do sklepu: 
sklepgalicja.pl

i na ich  :
Fanpage