9 maja 2014

Serum do paznokci i skórek z alpha-hydroxykwasami od KOSMED

CZEŚĆ DZIEWCZYNY :)
Przyszedł czas na kolejną recenzją kosmetyków od firmy KOSMED a mianowicie serum do skórek i paznokci.INFORMACJE OD PRODUCENTA:

Serum do paznokci i skórek dzięki zawartości alpha-hydroxy keasów  dostarcza substancje odżywcze bezpośrednio w głąb płytki paznokcia przez co stają się one mocniejsze ,bardziej elastycznie i mniej łamliwe. Płytka paznokcia pokryta warstwą odżywczego preparatu ochroni paznokcie i sprawi, że przestaną się łamać i będą odporne na bodźce mechaniczne.


OPAKOWANIE:

Serum znajduje się w standardowej buteleczce jak dla lakierów i odżywek, ma wodnistą konsysnencję. Pojemność 9 ml

MOJA OPINIA:

Serum stosowałam prze prawie miesiąc ,i muszę przyznać że jest naprawdę dobre. Płytka paznokci zrobiła się delikatnie jaśniejsza a co najważniejsze paznokcie zrobiły mocne i twarde a co za tym idzie ,mniej się łamią, co w moim przypadku wcześniej było koszmarem. Serum po nałożeniu błyskawicznie się wchłania nie pozostawia żadnego śladu na płytce paznokcia ,jedynym minusem jest to że ma bardzo mocny i nieprzyjemny zapach ,brrr dla mnie był on ciężki do zniesienia,ale gdy już się wchłonie to zapach się ulatnia . Napewno polecam bo jest naprawdę dobre :)
cena: ok 6 zł