9 kwietnia 2014

Kolejne mydełko od POWRÓT DO NATURY tym razem z bursztynem

Witajcie kochane tym razem przychodzę z mydełkiem od firmy powrót do natury tym razem bursztynowym :)

Informacje od producenta:
Bursztyn przyśpiesza odnowę komórkową ,jest naturalnym antyoksydantem, regeneruje i rozświetla. Już przed wiekami znani właściwości bursztynu wiedziano, że bursztyn jest nie tylko wspaniałą oprawą naszej urody ,ale pielęgnuje i odżywia naszą skórę . Pobudza również metabolizm skóry,widocznie poprawia stan nawet zmęczonej skóry. Po użyciu mydła zawierającego bursztyn skóra staje się jędrna , elastyczna, napięta i wygląda świeżo i młodo.


Skład:
MOJA OPINIA: 
Mydełko w 100% jet naturalne ma bardzo przyjemny zapach, plusem tych mydełek je to że mają ,, okienko" i przy zakupie w sklepie możemy dyskretnie zajrzeć jak wygląda a przede wszystkim jak pachnie:) bo chyba nikt nie chce szorować się śmierdzącym mydłem ... :) Mydło z bursztynem bardzo dobrze oczyszcza tak samo jak inne z tej firmy a co najważniejsze skóra po codziennym stosowaniu tego mydełka jest gładka.
Mydełko to nie wysusza !!! a to najważniejsze bo niestety po mydle z borowiną moja skóra była wysuszona , a w tym przypadku działanie jest zupełnie inne.