29 grudnia 2013

NIKWAX środek impregnujący do ubrań ,i już nie musimy sie martwić że zmokniemy gdy złapie nas deszcz....


Dziś kochane przyszedł czas na koleiny produkt z paczki od firmy nikwax a mianowicie środek impregnujący do odzieży, z włókien syntetycznych ,w tym polarowej, wełnianej  oraz fleece u
Impregnuje oraz utrzymuje właściwości wodoodporne oraz oddychające dzianin.

INFORMACJE OD PRODUCENTA: Zalecany do odzieży o właściwościach ,,oddychających" bez membran, a także do watowanych ubrań narciarskich i śpiworów o syntetycznym wypełnieniu.
Aby uzyskać najlepszy efekt należy przed impregnacją odzieży wyprać w nikwax TECH WASH . Środek może być stosowany na wilgotne powierzchnie nie trzeba ich suszyć przed impregnacją .

OPAKOWANIE: Spora  zakręcana butelka o pojemności 300ml nie za duża więc bez problemu mieści w szafce.

ZAPACH: Jak dla mnie to zapach ma tragiczny, przypomina jakiś klej... 

KOLOR: biały

KONSYSTENCJA: rzadka


MOJA OPINIA: Moim zdaniem środek jet rewelacyjny , nie patrząc na jego niezbyt przyjemny zapach , znakomicie impregnuje ubrania zastosowałam go na bluzie mojego męża (polarowej). 
Przed użyciem środka woda która znajdowała się na bluzie odrazu wsiąkała w materiał natomiast po upraniu  w tym oto płynie krople wody pozostawały na bluzie ale nie wsiąkały w nią więc nie musimy się martwić że jeżeli na jakiejś wyprawie złapie nas deszcz to zbyt szybko nie przesiąkniemy do suchej nitki:) to by było na tyle:) 
PRZEPRASZAM ZA SŁABEJ JAKOŚCI  ZDJĘCIA ALE ROBIŁAM JE WIECZOREM :(